Hakkımızda

Yazgulu.Org | Hakkımızda

Yazgulu.ORG Ailesi, Katılım gösteren kullanıcılara ve misafirlere Ücretsiz Üyeliksiz bir şekilde Sohbet imkanı sağlamakta, Gününüzün güzel keyifli ve eğlenceli geçmesi amacı ile kurulmuştur. Türkiyenin tüm il ilçesinden katılım gerçekleştiren kullanıcı kitlesi ve Dünya genelinde, avrupa genelinde, Katılımcıları ile alanında başarı tahsis etmek amacı ile, her geçen gün yenilenen alt yapısı ve kalitesi ile birlikte, sınırsız eğlenceye hazır mısınız ? Siz değerli kullanıcılarımızın, düşünceleri, istekleri doğrultusunda ilerlediğimiz bu yolda, geniş bir aileye sahip olduk.

İnternette geçirdiğiniz zaman dilimlerinde, eğlenmek ve keyif alarak bir akış ister her insan, çünkü hem yalnızlık hem can sıkıntısı çekmek ciddi anlamda büyük bir sorun yaratabilmektedir piskolojik açıdan, Yeni insan tanımak ve tanışmak için arayışlarınız varsa eğer, Yazgulu.ORG Ailesi ile bu arayışlarınızı aşabilirsiniz. Sohbet ağımıza katılan kullanıcılar, bu doğrultuda arayışı olan ve elit, nezih, kaliteli bir sohbet arkadaşlığı sürmek amacı ile giriş yapmış kişilerden oluşmaktadır, Dilediğiniz an ve zamanda chat yapacak arkadaşınızı bulabilir, keyifli bir başlangıca merhaba diyebilirsiniz.

Yazgulu.ORG Ailesi olarak, Kullanıcı Mutluluğu kırmızı çizgimizdir.

Hangi Konularda Sohbet Edebilirim?

Yazgulu.Org Sohbet ağında, Bir birinden farklı binlerce konu hakkında sohbet gerçekleştirmek mümkün, Sunucumuz içerisinde bulunan kanal listesini görmek için, sohbet ağımıza bağlandıktan sonra /list komutu ile, kanalları listeleyebilir, aktif kullanımda olan kanalları görebilirsiniz. Spor, Müzik, Kültür, Sanat, İlim, Bilim, Din, Tartışma, Edebiyat, Felsefe gibi bir çok alanda bir birinden renkli ve farklı muhabbetlere katılabilir bu heyecana ortak olabilirsiniz. Mükemmel bir sohbet akışı ile sizleri büyüleyecek olan sohbet kanallarımız, 7 gün 24 saat boyunca siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermektedir.